-
Dnes 3 hodinky na slniečku vo Váhu. Akokoľvek som sa snažil, iná ryba ako podustva ~45 nešla. Ale aj tak som rád, sú dni, keď aj tie nemajú náladu a viac menej len parkujú. A úplne na náhodu som vo vode stretol Maja 🙂
+6 hlasov
Dnes 3 hodinky na slniečku vo Váhu. Akokoľvek som sa snažil, iná ryba ako podustva ~45 nešla. Ale aj tak som rád, sú dni, keď aj tie nemajú náladu a viac menej len parkujú. A úplne na náhodu som vo vode stretol Maja 🙂
Veru krásny deň. Tak som si chodil prstom po mape, reku že objavím nejaké pekné miesto. Široko ďaleko jeden rybár aj to Radko. Bolo to milé stretnutie a teším sa že je ten Váh taký malý.