Muškárenie na Slovensku

Activity

 • Majeno92 pridal/a nový príspevok dozadu

  Zdravim, konecne vsetko prichystane, muskarka naviazana, uz mi len prosim niekto poradte kde sa da v BA rozsvihat snura s muskou(kedze strimrovat sa neda). Rozsvihat myslim z brehu, kedze su zavrete obchody, nemozem si ist kupit brodicky 🙁

  2+
  • Samael napísal komentár dozadu

   Ahoj, rozšvihať s muškou sa dá na Čiernej vode v Senci alebo aj nižšie po prúde. V BA ma teraz ani tak moc rýchlo nenapadá, že kde. Možno nejaké miesto na Malom Dunaji hore sa nájde.

   0
   • Majeno92 napísal komentár dozadu

    Pojdem to pozriet. Podarilo sa mi zohnat brodicky v priebehu tyzdna by mali byt u mna tak potom to uz bude jednoduchsie

    0
    • Samael napísal komentár dozadu

     Hlavne opatrne, kam v nich vlezeš, lebo na týchto nížinných riekach to je trošku iná káva ako niekde na pstruhovom potoku. Už sa mi raz stalo, síce nie tu, že som vliezol v pršačkách do jednej jamy, kde bolo bahno a mal som riadne problémy dostať sa na breh. Raz som zabrodil aj na Čiernej vode a to tiež blata ako hovädo.

     0
  • ceskie napísal komentár dozadu

   ČV je veru ideál na začiatok, aj rybiek tam je, ani veľké to nie je a hádzať sa dá pekne. Bezpečne brodiť sa dá na Starom Dunaji, ale tam chytiť (nájsť) rybu nie je jednoduché ani v lete. MD hore vo Vrakuni sa dá teraz pekne z brehu, tráva je lahnutá po zime. Keď sa znovu oteplí, bude to tam paráda na jalce a podustvy.

   0