-
Včera som bol krátko na Váhu pri PN. Ryba príliš nespolupracovala, ale vzhľadom na ročnú dobu aj zopár vysušených jalčekov poteší.
+8 hlasov
Včera som bol krátko na Váhu pri PN. Ryba príliš nespolupracovala, ale vzhľadom na ročnú dobu aj zopár vysušených jalčekov poteší.
Ten kanál má tento rok príjemne prekvapil. Druhová pestrosť a množstvo rýb.
Veru, mal som rovnaké pocity, bohužiaľ som sa k nemu dostal už takmer za šera… ale dosť to tam smrdí štukou 🙂