-
Dnes som bol pozrieť moju obľúbenú dolniacku rieku a veru kalné vody začínajú ožívať. Podarilo sa viac rybiek, ale fotku som dal iba jednu, rybičky pustené. Mokrá mucha, prút aftma 4.
+5 hlasov
Dnes som bol pozrieť moju obľúbenú dolniacku rieku a veru kalné vody začínajú ožívať. Podarilo sa viac rybiek, ale fotku som dal iba jednu, rybičky pustené. Mokrá mucha, prút aftma 4.
Na #4ku to musel byt pekny zaciatok na MD 🙂
Čau, no na moje pomery taký prútik, ale tak zjemňujem aj ja. Tie 4 kúsky som si užil, ale hádzať s tou 4kou na tej otvorenej vode a keď ešte zafúka, je to iné ako hádzať so 6kou 🙂