Rubrika Na rybách goldo bol/a na rybách 16. októbra 2020 Revír Váh č. 6 - kaprová voda, bez úlovku 1 Prezrádzam miesto, kam mi chodí Českie na podustvy. Je to tam vzadu pod vodou a to voda už klesla o 1.5 metra,🙂 +6 hlasov Komentáre k vychádzke na revír Váh č. 6 z dňa 16. októbra 2020 ceskie 17. októbra 2020 in 13:05 Riadny preplach… ale podustvy by sa podla mna dali pohladat, urcite niekde v lese na luke sa budu past aj teraz 😀 +0 hlasov Odpovedať Pridaj komentár Zrušiť odpoveďMeno * E-mail *Váš e-mail nebude zverejnený. Komentár *Kontrolná otázka: aká ryba má druhový názov "hlavatý", "tmavý" alebo "maloústy"?Na diakritike a veľkosti písmen nezáleží.
Komentáre k vychádzke na revír Váh č. 6 z dňa 16. októbra 2020 ceskie 17. októbra 2020 in 13:05 Riadny preplach… ale podustvy by sa podla mna dali pohladat, urcite niekde v lese na luke sa budu past aj teraz 😀 +0 hlasov Odpovedať Pridaj komentár Zrušiť odpoveďMeno * E-mail *Váš e-mail nebude zverejnený. Komentár *Kontrolná otázka: aká ryba má druhový názov "hlavatý", "tmavý" alebo "maloústy"?Na diakritike a veľkosti písmen nezáleží.
Riadny preplach… ale podustvy by sa podla mna dali pohladat, urcite niekde v lese na luke sa budu past aj teraz 😀