Muškárenie na Slovensku

Téma: Zmeny v rybárskych revíroch

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1800
    Samael
    Účastník (Participant)

    Do tejto témy môžete vkladať zmeny v samotných rybárskych revíroch, resp. čo sa týka súboru celozväzových revírov, atď…

    #1801
    Samael
    Účastník (Participant)

    Dnes som riešil, že idem pracovne zajtra do Žiaru nad Hronom a chcel som sa zastaviť aj na Hron na ryby. Ceskie ma však veľmi pohotovo upozornil, za čo mu ďakujem, aby som si overil, či revír Hron č. 6b (H) CHaP je ešte v celozväzovej povolenke. Hľadal som informácie na nete a preštudoval som rybársky poriadok na tento rok a podľa všetkého to vyzerá, že tento revír je vyňatý z celozväzovej povolenky a stal sa miestnym revírom. Ak to niekto vie potvrdiť, prosím napíšte, ale vyzerá to ako takmer istý fakt.

    Keby ma Ceskie na to neupozornil, tak na to neprídem alebo by som prišiel na to až pri vode, keď by som hľadal číslo revíru – naspamäť si ho nepamätám, lebo tam nie som varený, pečený.

    • Táto odpoveď bola upravená pred 3 years, 11 months používateľom Samael.
    #1811
    Mieroslav
    Účastník (Participant)

    @samael bohuzial je to tak, zmenili to od tohto roka na miestny revir.

    #1813
    Samael
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za info. Hm, tak som dobre našiel, že bol vyňatý. Pozeral som, že denná hosťovačka pre člena SRZ je 10eur a týždenná nejakých 26,50eur, ak si dobre pamätám.

    • Táto odpoveď bola upravená pred 3 years, 11 months používateľom Samael.
    #1817
    goldo
    Účastník (Participant)

    Inak kúsok od rieky je aj ryb. obchod Rybársky svet.tam predávajú povolenky.

    #1818
    Samael
    Účastník (Participant)

    Diky za info, poznám ten obchod, lebo keď som tam bol minule, tak sme tam so synom vybehli pozrieť, že čo tam majú.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.