Muškárenie na Slovensku

Odpoveď na: Pre začiatočníkov

Domov Diskusné Fóra Výbava, náčinie, viazanie múch Pre začiatočníkov Odpoveď na: Pre začiatočníkov

#1655
Samael
Účastník (Participant)

Ivčo> úplný začiatočník samozrejme nemusí siahnúť hneď po drahej šnúre, no tiež nie je dobré kúpiť nejakú nekvalitnú šnúru, lebo môže mať neduhy, ktoré môžu robiť problémy a môže to aj znechutiť učenie. Tá poznámka o maximumcatch je dobrá, sú ľudia, čo chvália tieto šnúry a chytať sa s nimi vraj dá celkom dobre. Nemám veľkú skúsenosť, ale jednu skagit hlavu som od nich na vyskúšanie kúpil. Šnúry to môžu byť dobré, ale porovnávať Maxcatch s Airflo alebo RIO, či SA je naozaj scestné, lebo rozdiel v kvalite šnúr tam veru je. Maxcatch, čo som pozeral, tak používa povrch z PVC. Vyššie menované značky používajú kvalitnejšie povrchy ako polyuretán a asi aj iné, nie som odborník. Mám skagit hlavu od Maxcatch aj od Airflo aj od RIO a viem to porovnať a ver tomu, že Maxcatch je pozadu. Tým som, ale vôbec nechcel povedať, že nestojí za to vyskúšať Maxcatch. Každý si musí prejsť svojimi vlastnými skúsenosťami.