Muškárenie na Slovensku

Activity

 • Samael pridal/a nový príspevok dozadu

  Do rubriky Novinky pridaný odkaz na fórum o muškárení. Dorozumievací jazyk je Angličtina.

  0
  • Scorpio napísal komentár dozadu

   Web je velmi dobrý. Určitě stojí za to. Je tam velká komunita, kde ti ochotně poradí a sdílí svoje nápady. Nicméně i weby jako je tento mají svůj význam, protože zohledňuje specifika lokálních podmínek. Tož diskutujme i zde.

   0
   • Samael napísal komentár dozadu

    My sa tu snažíme diskutovať, len potrebujeme viac návštevníkov 🙂 Odkaz na to fórum som tu dal, lebo na tom fóre sa dá dostať k informáciám, ku ktorým sa v ČR alebo SR dá dostať obmedzene resp. ťažko. A čo je úžasné, že ľudia, ktorí sú tam sa do teba nenavážajú, nerobia si z teba prdel a prispievajú priamo k podstate veci. Samozrejme sa možno aj tam nájdu iné prípady, ale vidno, že tam ta mentalita je kúsok inde.

    0
  • Lars napísal komentár dozadu

   Ahojte. Myslím že ani na tomto webe sa ľudia nenavážajú a poradia ochotne. Môj dojem. To, že je nás pomenej zatiaľ. Myslím že pomaly to bude stúpať časom. Napr. na iných slovenských fórach tématikou rybárčenia je ‚ticho‘. A to majú v obsahu viac témat lovu rýb ako len muškárčenie.

   0
   • Samael napísal komentár dozadu

    Tak na tomto webe sa bude dodržiavať poriadok 🙂 Scorpio vie, čo som tým myslel. Snáď, keď bude teplejšie a rozbehnú sa ryby, tak tu budú aj pekné obrázky rýb aj od iných užívateľov.

    0
    • Scorpio napísal komentár dozadu

     Weby delaji lidi tim, ze sdili svoje informace a diskutuji nebo se ptaji. Je tady 52 clenu, casem se to rozroste a rozjede. Mozna to bude chtit casem doinstalovat klalsicke forum. Jedno vlakno bude asi malo. Nebude prehledne.

     0
     • Samael napísal komentár dozadu

      Čo sa týka fóra, tak ja nechcem úplne presne toto komunikovať, ale od zakladateľa webu je prísľub, že fórum bude. Pokiaľ si niečo prajete, tak v kontaktoch sú kontaktné údaje, na ktoré je možné poslať postrehy a námety.

      0
      • Scorpio napísal komentár dozadu

       OK, díky za upozornění. Napíšu přes kontakt.

       0