Diky. V tomto som to chcel mať také jednoduché a „čisté“, ale včera som naviazal inú variantu a som dal tip. Ty myslíš dlhší chvostík so srsti alebo z niečoho iného. Zatiaľ nie je možné pridať foto do odkazu, ale je možnosť ako to urobiť, ale musím zistiť od zakladateľa, či môžeme, ale túto varantu, by som určite preferoval a už som mu to spomínal.
před lakováním udělej ztracený uzel a nit rovnou ustřihni, pak rovnou zalakuj.
Kludne by som pridal aj chvostik od konca telicka, bude mat v vode sirsiu siluetu.
ja to potom robím naraz, keď mám viac naviazané, ale možno to zmením, diky.
Diky. V tomto som to chcel mať také jednoduché a „čisté“, ale včera som naviazal inú variantu a som dal tip. Ty myslíš dlhší chvostík so srsti alebo z niečoho iného. Zatiaľ nie je možné pridať foto do odkazu, ale je možnosť ako to urobiť, ale musím zistiť od zakladateľa, či môžeme, ale túto varantu, by som určite preferoval a už som mu to spomínal.